+985135412631 / +989150075194
Garmatajhiz.co@gmail.com

آخرین اخبار

معرفی تجهیزات ضد عفونی (GARMACO)
معرفی تجهیزات ضد عفونی (GARMACO)
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۹
همه
یونیت هیتر آب گرم
یونیت هیتر آب گرم
تیر ۱۰, ۱۳۹۸
مقالات

انفجار مهیب بویلر در پتروشیمی امام

۷ خرداد , ۱۳۹۹ دسته بندی: اخبار

 

به گزارش خبرنگار گرما تجهیز حدود ساعت یازده  شنبه شب ، سوم خرداد ۱۳۹۹بویلر A شرکت آب نیرو پتروشیمی بندر امام که به دلیل انجام تعمیرات از سرویس خارج شده بود به هنگام آماده سازی جهت ورود مجدد به سرویس به دلیل تجمع گاز در محفظه احتراق بویلر دچار انفجار شد.

 

علیرغم اینکه چند ماهی بود مجتمع های تولید  پتروشیمی کشور ، ایام بدون حادثه ای را می گذراندند اما پتروشیمی بندر امام این روند را متوقف و باز هم حادثه دیگری را رقم زد. حادثه ای که گزارش های دریافتی ، پیرامون علل وقوع آن حکایت از عدم رعایت مقررات ایمنی دارد.

بنا به اخبار دریافتی شنبه سوم خرداد ماه حدود ساعت یازده شب بویلر A شرکت آب نیرو پتروشیمی بندر امام که به دلیل انجام تعمیرات از سرویس خارج شده بود به هنگام آماده سازی جهت ورود مجدد به سرویس به دلیل تجمع گاز در محفظه احتراق بویلر دچار حادثه و انفجار می شود که با صدای بسیار شدیدی همراه بوده است اگرچه این حادثه خوشبختانه هیچگونه تلفات انسانی به همراه نداشته ولی گزارش ها حکایت از بروز خسارت زیاد آن هم برای واحدی دارد که پس از مدتی توقف و انجام تعمیرات قرار بوده مجددا در سرویس تولید قرار بگیرد.

 

این حادثه تلخ در شب عید فطر یادآور حادثه سخت و بزرگی است که چند سال قبل دقیقا همزمان با عید فطر در پتروشیمی بوعلی سینا رخ داد و موجب شد برج پارازایلبن مجتمع و دو مخزن سوخت دچار آتش سوزی شده و یکی از مخازن برای مدت سه روز در آتش بسوزد.

واحد آب نیرو وظیفه تامین یوتیلیتی مجتمع  پتروشیمی بندر امام را برعهده داشته و از سرویس خارج ماندن آن می تواند روند تولید محصول را به مقدار زیادی دچار اختلال نماید. برخی گزارش ها از متوقف بودن واحد اولفین همزمان با تعمیر واحد حادثه دیده حکایت دارد ولی تا کنون اخباری که نشان دهد مشکل واحد اولفین برطرف و در مدار تولید قرار گرفته باشد منتشر نشده است.

001002003004005006

شرکت گرما تجهیز با

کادری تخصصی مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی اقدام به عرضه محصولات خود به بازار رقابتی نموده است.

این محصولات شامل :

مخازن و مبدل های حرارتی

محصولات گرمایشی

تجهیزات استخر و تصفیه آب

محصولات ضد عفونی کننده(واحد Garmaco )

میباشد.

گرما تجهیز پذیرای سفارشات مشتریان گرامی میباشد . این سفارشات بنا به درخواست و سفارش مشتری قابل خصوصی سازی است.