+985135412631 / +989150075194
Garmatajhiz.co@gmail.com

دیگ بخار ظرفیت بالا

دیگ بخار ظرفیت بالا

دیگ بخار به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات و ماشین آلات گرمایشی بوده که در صنایع غذایی ، نساجی، نفت، پتروشیمی، شیمیایی، یونولیت، بتن سازی، تولید قارچ ، تولید قند، بیمارستان ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیدگاه طراحی بویلرهای بخار اصولاً این محصول در دو نوع لوله آبی (WaterTube) و لوله آتشی (Fire Tube)، طراحی می گردد و از دیدگاه ساختار به در نوع ساختار عمودی (ایستاده) و افقی (خوابیده) اجرا می گردد.

مهمترین مزیت بویلر های بخار ارائه شده، استاندارد بودن آنها می باشد که از جهت ایمنی و کیفیت مواد مصرفی به هیچ وجه با محصولات غیر استاندارد قابل مقایسه نمی باشند و همچنین نکته مهم دیگر اینکه در این شرکت کار نظارت، بازرسی و کنترل کیفی بویلر توسط بزرگترین شرکت بازرسی فنی دیگ بخار در ایران انجام می شود.

دیگ بخار ظرفیت بالا - گروه تولیدی گرماتجهیز

 

ظرفیت تولید دیگ های بخار این شرکت از میزان ۵۰ کیلو گرم درساعت الی ۴۰۰ کیلو گرم درساعت به صورت طرح عمودی و همچنین از ۱۰۰ کیلو گرم درساعت تا ۱۵ تن درساعت، در طرح افقی قابل ارائه می باشند.

از دیگر ویژگی های بویلرهای این شرکت طرح سه پاس (Three Passes) با کوره اصلی و کوره برگشتی و طرح وت بک (Wet Back) و همچنین با امکان نصب اکونومایزر در خروجی دودکش (Exhaust Gas Economizer) می باشد.

دیگ‌های بخار منبع انرژی مفید برای چندین قرن بوده است. با یک راه‌اندازی ساده، آب و گرما را برای تولید بخار تحت فشار ترکیب می‌کند که به آسانی برای گرم کردن داخل ساختمان، موتورهای تأمین انرژی و مصارف دیگر به کار می‌رود.

انواع بسیاری از دیگ‌های بخار وجود دارد و هر کدام به منظور خاصی استفاده می‌شوند. این ماشین‌های قدرتمند در حالیکه ایمن هستند ولی دارای خطراتی از جمله آتش‌سوزی و انفجار هستند.

برخی از سیستم‌های گرمایشی مرکزی از دیگ‌هایی برای گرم کردن آب یا هوا استفاده می‌کنند که پس از آن برای گرم کردن خانه یا ساختمان استفاده می‌شود.
برای راه‌اندازی اولیه یک دیگ بخار، تنها چند مؤلفه کلیدی مورد نیاز است. تانک مهمترین است به این دلیل که این ظرف استیل غیر قابل نفوذ به هوا و یا آهنی شکل آب را نگه می‌دارد و آن را تبدیل به بخار خواهد کرد. المنت گرم کننده که معمولا برای ایجاد گاز، نفت و بخار تحت فشار در زیر تانک وجود دارد. سوپاپ بخار یک دهانه کوچکی در بالای تانک دارد که معمولا یه یک لوله نصب شده است. بیشتر دیگ‌های بخار فشار بالا دارای دودکشی هستند که کمک به خروج گرمای اضافی از سیستم می‌کند.

دیگ بخار(به انگلیسی: Boiler) دیگ‌بخار عبارت است از یک مخزن بسته که در آن بخار آب جهت استفاده در خارج از آن توسط گرمای ناشی از احتراق سوخت تولید می‌شود.

داخل دیگ بخار شامل دو بخش طرف آتش و طرف آب است. سطح گرمایی دیگ بخار به مجموع کلیه سطوح در طرف آتش دیگ بخار اطلاق می‌شود. تمام بخش‌های داخلی و تحت فشار یک دیگ بخار از آلیاژهای آهنی ساخته می‌شوند. دیگ‌های بخار از نظر نوع جنس به دو دسته چدنی و فولادی تقسیم‌بندی می‌شوند.

دیگ بخار چدنی برای تولید بخار کم فشار ساخته می‌شود. اکثر دیگ‌های بخار از نوع فولادی هستند.

ظرفیت تولید دیگ های بخار این شرکت از ۵۰ کیلو گرم درساعت تا ۱۵تن در ساعت، در طرح های افقی و عمودی قابل ارائه می باشند.
طرح دیگ های قابل ارائه وت بک می باشد و از ویژگی های این بویلرها طرح ۲پاس و ۳پاس می باشد.

دیگهای بخار گرما تجهیز را می توان به طور انعطاف پذیری برای نیازهای حرارت از ۶۵۰ تا ۳۸۰۰۰ کیلو وات استفاده کرد. سطح اندازه و تجهیز محصولات به منظور مشخص کردن مشخصات مشتری با گزینه های مختلف و انواع موجود طراحی شده است. نتیجه: حداکثر بهره وری انرژی، حفاظت عالی از منابع و دسترس پذیری عالی. تکنولوژی کنترل هوشمند ارائه شده توسط گرما تجهیز، عملیات مناسب و کاملا اتوماتیک بویلر را تضمین می کند

مزایای دیگهای بخارساخت گرماتجهیز

 • قابلیت کنترل دیگ بخار مبتنی بر PLC بصری با شفافیت عملیات بسیار بالا
 • سطح کارایی بالا با توجه به تکنولوژی ۳ پاس
 • کارایی دیگ بخار تا ۹۳ درصد و تا ۹۶٪ بهره وری دیگ بخار با مبدل حرارتی گاز
 • مناسب برای همه سیستم های مشعلbokharدر صنایع مختلف جهت گرمایش استفاده از روش انتقال حرارت غیر مستقیم از طریق برخی از سیالات بسیار رایج می باشد.
  دیگ بخار به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات و ماشین آلات گرمایشی بوده که در صنایع غذایی ، نساجی، نفت ، پتروشیمی، شیمیایی، یونولیت، بتن سازی، تولید قارچ ، تولیدقند، بیمارستان هاو ..، مورد استفاده قرار می گیرد.از دیدگاه طراحی بویلرهای بخار اصولاً این محصول در دو نوع لوله آبی (WaterTube) و لوله آتشی (Fire Tube)، طراحی می گردد و از دیدگاه ساختار به در نوع ساختار عمودی (ایستاده ) و افقی (خوابیده) اجرا می گردد.مهمترین مزیت بویلر های بخار ارائه شده، استاندارد بودن آنها می باشد که از جهت ایمنی و کیفیت مواد مصرفی به هیچ وجه با محصولات غیر استاندارد قابل مقایسه نمی باشند.
  و همچنین نکته مهم دیگر اینکه در این شرکت کار نظارت، بازرسی و کنترل کیفی بویلر توسط بزرگترین شرکت بازرسی فنی دیگ بخار در ایران انجام می شود.ظرفیت تولید دیگ های بخار شرکت مشهدبخار از میزان ۵۰ کیلو گرم درساعت الی ۴۰۰ کیلو گرم درساعت به صورت طرح عمودی و همچنین از ۱۰۰ کیلو گرم درساعت تا ۱۵ تن درساعت، در طرح افقی قابل ارائه می باشند.از دیگر ویژگی های بویلرهای مشهد بخار طرح سه پاس (Three Passes) با کوره اصلی و کوره برگشتی و
  طرح وت بک (Wet Back) و همچنین با امکان نصب اکونومایزر در خروجی دودکش (Exhaust Gas Economizer) می باشد.مصارف دیگ بخاردیگ بخارجهت صنایع غذایی
  کاربرد دیگ بخار درخط تولید لواشک و مشتقات خرما
  دیگ بخارجهت صنایع شیمیایی
  دیگ بخارسالن پرورش قارچ
  دیگ بخارجهت لاندری وخشک شویی
  دیگ بخارجهت کاریونولیت
  دیگ بخارجهت استخروسونا
  دیگ بخارجهت کاربتندیگ بخار ظرفیت بالا جدولدیگ بخار ظرفیت بالا جدول

 

Sending
نظر کاربران
4.33 (3 رای)
دریافت کاتالوگ ثبت سفارش

محصولات مرتبط

دیگ بخار ظرفیت پایین

دیگ بخار ظرفیت پایین

دیگ بخار

دیگ بخار