+985135412631 / +989150075194
Garmatajhiz.co@gmail.com

دیگ بخار ظرفیت پایین

دیگ بخار ظرفیت پایین

دیگ بخار به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات و ماشین آلات گرمایشی بوده که در صنایع غذایی ، نساجی، نفت، پتروشیمی، شیمیایی، یونولیت، بتن سازی، تولید قارچ ، تولید قند، بیمارستان ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیدگاه طراحی بویلرهای بخار اصولاً این محصول در دو نوع لوله آبی (WaterTube) و لوله آتشی (Fire Tube)، طراحی می گردد و از دیدگاه ساختار به در نوع ساختار عمودی (ایستاده) و افقی (خوابیده) اجرا می گردد.

دیگ های بخار گرما تجهیز در ظرفیت های پایین نیز قابل سفارش هستند.

این دیگ ها در صنایع کوچک مشابه پاستوریزه ، مواد غذایی کوچک ،کارواش های بخار و اتوکلاوهای بیمارستانی و سونا کاربرد دارند.

دیگ‌های بخار منبع انرژی مفید برای چندین قرن بوده است. با یک راه‌اندازی ساده، آب و گرما را برای تولید بخار تحت فشار ترکیب می‌کند که به آسانی برای گرم کردن داخل ساختمان، موتورهای تأمین انرژی و مصارف دیگر به کار می‌رود. انواع بسیاری از دیگ‌های بخار وجود دارد و هر کدام به منظور خاصی استفاده می‌شوند. این ماشین‌های قدرتمند در حالیکه ایمن هستند ولی دارای خطراتی از جمله آتش‌سوزی و انفجار هستند.

دیگ بخار ظرفیت پایین - گروه تولیدی گرماتجهیز

برخی از سیستم‌های گرمایشی مرکزی از دیگ‌هایی برای گرم کردن آب یا هوا استفاده می‌کنند که پس از آن برای گرم کردن خانه یا ساختمان استفاده می‌شود.
برای راه‌اندازی اولیه یک دیگ بخار، تنها چند مؤلفه کلیدی مورد نیاز است. تانک مهمترین است به این دلیل که این ظرف استیل غیر قابل نفوذ به هوا و یا آهنی شکل آب را نگه می‌دارد و آن را تبدیل به بخار خواهد کرد. المنت گرم کننده که معمولا برای ایجاد گاز، نفت و بخار تحت فشار در زیر تانک وجود دارد. سوپاپ بخار یک دهانه کوچکی در بالای تانک دارد که معمولا یه یک لوله نصب شده است. بیشتر دیگ‌های بخار فشار بالا دارای دودکشی هستند که کمک به خروج گرمای اضافی از سیستم می‌کند.

دیگ بخار(به انگلیسی: Boiler) دیگ‌بخار عبارت است از یک مخزن بسته که در آن بخار آب جهت استفاده در خارج از آن توسط گرمای ناشی از احتراق سوخت تولید می‌شود.

داخل دیگ بخار شامل دو بخش طرف آتش و طرف آب است. سطح گرمایی دیگ بخار به مجموع کلیه سطوح در طرف آتش دیگ بخار اطلاق می‌شود. تمام بخش‌های داخلی و تحت فشار یک دیگ بخار از آلیاژهای آهنی ساخته می‌شوند. دیگ‌های بخار از نظر نوع جنس به دو دسته چدنی و فولادی تقسیم‌بندی می‌شوند.

دیگ بخار چدنی برای تولید بخار کم فشار ساخته می‌شود. اکثر دیگ‌های بخار از نوع فولادی هستند.لطفا به رشته تاسیسات کمک رسانی کنید دانش اموزانی که در رشته تاسیسات مشغول آموزش اند با کمبود های شدیدی روبه روشده اند لطفا بزرگی بیایید وشروع کند وکمپینی به وجود بیاورد تا این مشکل حل شود دانش اموزی که نمیتواند در هنرستان چیزی بیاموزد چگونه میتواند در بازار کار مفید واقع شود در استان های مختلف ایران در هنرستان های بزرگ معلمان و سرپرستان بخش از نداشتن امکانات رنج میبرند وحتی ان ها مجبور به حذف برخی از سر فصل های مهم مشیوند که اسیب جدی میتواد بر دانش اموزان وارد کند لطفا یک بزرگی پیدا شود واین صدای ما دانش اموزان وحتی هنر اموزان را به گوش مسئولین برساند این اعتراض به مخصوص این رشته نیست بلکه برای همه رشته های هنرستانی این مشکل وجود دارد .

ظرفیت تولید دیگ های بخار این شرکت از ۵۰ کیلو گرم درساعت تا ۱۵تن در ساعت، در طرح های افقی و عمودی قابل ارائه می باشند.
طرح دیگ های قابل ارائه وت بک می باشد و از ویژگی های این بویلرها طرح ۲پاس و ۳پاس می باشد.

دیگهای بخار گرما تجهیز را می توان به طور انعطاف پذیری برای نیازهای حرارت از ۶۵۰ تا ۳۸۰۰۰ کیلو وات استفاده کرد. سطح اندازه و تجهیز محصولات به منظور مشخص کردن مشخصات مشتری با گزینه های مختلف و انواع موجود طراحی شده است. نتیجه: حداکثر بهره وری انرژی، حفاظت عالی از منابع و دسترس پذیری عالی. تکنولوژی کنترل هوشمند ارائه شده توسط گرما تجهیز، عملیات مناسب و کاملا اتوماتیک بویلر را تضمین می کند

مزایای دیگهای بخارساخت گرماتجهیز

 • قابلیت کنترل دیگ بخار مبتنی بر PLC بصری با شفافیت عملیات بسیار بالا
 • سطح کارایی بالا با توجه به تکنولوژی ۳ پاس
 • کارایی دیگ بخار تا ۹۳ درصد و تا ۹۶٪ بهره وری دیگ بخار با مبدل حرارتی گاز
 • مناسب برای همه سیستم های مشعلbokharدر صنایع مختلف جهت گرمایش استفاده از روش انتقال حرارت غیر مستقیم از طریق برخی از سیالات بسیار رایج می باشد.
  دیگ بخار به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات و ماشین آلات گرمایشی بوده که در صنایع غذایی ، نساجی، نفت ، پتروشیمی، شیمیایی، یونولیت، بتن سازی، تولید قارچ ، تولیدقند، بیمارستان هاو ..، مورد استفاده قرار می گیرد.از دیدگاه طراحی بویلرهای بخار اصولاً این محصول در دو نوع لوله آبی (WaterTube) و لوله آتشی (Fire Tube)، طراحی می گردد و از دیدگاه ساختار به در نوع ساختار عمودی (ایستاده ) و افقی (خوابیده) اجرا می گردد.مهمترین مزیت بویلر های بخار ارائه شده، استاندارد بودن آنها می باشد که از جهت ایمنی و کیفیت مواد مصرفی به هیچ وجه با محصولات غیر استاندارد قابل مقایسه نمی باشند.
  و همچنین نکته مهم دیگر اینکه در این شرکت کار نظارت، بازرسی و کنترل کیفی بویلر توسط بزرگترین شرکت بازرسی فنی دیگ بخار در ایران انجام می شود.مصارف دیگ بخاردیگ بخارجهت صنایع غذایی
  کاربرد دیگ بخار درخط تولید لواشک و مشتقات خرما
  دیگ بخارجهت صنایع شیمیایی
  دیگ بخارسالن پرورش قارچ
  دیگ بخارجهت لاندری وخشک شویی
  دیگ بخارجهت کاریونولیت
  دیگ بخارجهت استخروسونا
  دیگ بخارجهت کاربتن
Sending
نظر کاربران
5 (1 vote)
دریافت کاتالوگ ثبت سفارش

محصولات مرتبط

دیگ بخار

دیگ بخار

دیگ بخار ظرفیت بالا

دیگ بخار ظرفیت بالا